Ferforje Kapı

  • ferforje balkon/
  • ferforje sundurma/
  • ferforje merdiven/
  • ferforje kapı/

Ferforje Kapı Modelleri Fiyatları

Ferforje kapı, metal işlemenin yapılarda en çok kullanıldığı alanlardan biridir. Hava şartlarına dayanıklılığı ve tecrübeli ustalar tarafından işlenen ince ve dekoratif modeller tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biridir.

Ferforje bahçe kapısı etrafınızda çokça gördüğünüz ürünlerdendir. Hemen bahçeli her evde küçük büyük, standart ve özel farklı modelleri mevcuttur. Peyzaj düzenlemesine ve dekorasyona uygun olarak tasarlanabilmektedir. Çok fazla bakım gerektirmez ve her yıl bir defa yapacağınız standart bakımlarla bir ömür rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ferforje bina kapısı binalarınızın, sitelerinizin, apartmanlarınız girişlerinde gelen misafirleri ilk karşılayan ürünlerdir ve yapıların görünen yüzüdür diyebiliriz. Tek veya çift kanat olarak üretilebilir, altın ve gümüş varaklarla süslenebilir. Sağlamlık açısından benzerlerinden çok daha verimlidir.

Ferforje kapı fiyatları ölçülere ve istenilen modele göre değişkenlik gösterir. Standart cnc kesim uygulamalardan fiyatlar daha uygun olurken, özel işçilik ile sanata dönüştürülen kapılarda daha farklı çıkabilir. Her halukarda size sunduğu görünüm ve sağlamlıkla kıyasladığınızda, uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabileceğinizi de göz önünde bulundurduğunuzda fiyatlarının oldukça ideal olduğunu anlayabilirsiniz.

Ferforje kapı modelleri çok uzun bir geçmişe dayalı, binbir çeşit ustalıktan çıkmış motiflere sahiptir. Eski yapılarda devasa ferforje kapılarda inanılmaz ince işçilikler görmekteyiz. Ustaların demire işlemiş olduğu bu sanat, yeri geldiğinde doğa figürleri, başka bir yerde hayvan figürleri, yapıya göre geometrik şekiller olarak karşımıza çıkıyor.
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016