Ferforje Masa Sehpa Sandalye

  • ferforje balkon/
  • ferforje sundurma/
  • ferforje merdiven/
  • ferforje kapı/

Ferforje Masa, Sandalye, Koltuk, Sehpa Modelleri

Yaşam alanları için kullanılan, iç dış mekanlar için tasarlanabilen ferforje oturma grupları ve masa modelleri mekanlarınıza farklı bir hava katmanın en ideal yoludur.

Demirin dayanıklılığına şekil vererek hazırlanan, kullanışlı ferforje ürünler size tüm benzerlerinden farklı bir deneyim sunuyor.

İnce motifleri ve şık duruşunun altında uzun ömürlü olması bütçenizle dost anlamına geliyor.

Ferforje masa üzerine cam, ahşap, mermer ve farklı uygulamalar ile istenilen ölçülerde yapılabilir, oval ve düz modelleri bulunmaktadır. Yemek masası, çalışma masası, bilgisayar masası, ofis masaları yapılmaktadır.

Ferforje cam masa günümüzde birçok kafe ve evde görebileceğiniz türden estetik ürünlerdir. Ferforje amsa ayakları inanılmaz sanatsal yaklaşımlarla ortaya çıkarılır ve üzerlerinde kırılmaz (temperli) farklı kalınlıklarda, çeşitli renklerde camlarla tamamlanır. Ferforje oval masa, düz masa, iki cam arasında çeşitli objeler bulunan marjinal masalarda görebilirsiniz.

Ferforje sehpa küçük ama kullanışlı alternatiflerine göre marjinal modellerdir. İstenilen geometrik şekillerde ve uzunlukta üretilebilmektedir.

Ferforje koltuk takım olarak (2 kişilik, 3 kişilik, tek kişilik, köşe takımları) üretim yapılabiliyor. Üzerine minder, kaplama, ahşap uygulanabiliyor. Genellikle bahçelerde ve kış bahçelerinde tercih edilmektedir.

Ferforje sandalye özellikle organizasyon mekanları için otantik bir hava oluşturmanız için tamamlayıcı dekorasyon ürünleri olarak karşınıza çıkar. Renk tercihleri yapabilirsiniz.
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016