Merdiven Ferforje

  • ferforje balkon/
  • ferforje sundurma/
  • ferforje merdiven/
  • ferforje kapı/

Merdiven Ferforje Korkuluk

Ferforje merdiven uygulamaları düz veya dönüşlü merdivenler için kullanışlı ürünlerdir. İyi bir ustanın elinden çıkan el yapımı modeller hayal gücünüzü zorlayacak tasarımlara sahip olabiliyor. Demir, ince dokunuşlar ve hassas el işçiliği ile sanat eserlerine dönüşüyor.

İstanbul Sanat Ferforje, sanatkâr ustalarıyla ferforje merdiven korkuluklarında farklı çözümler arayanların ilk adreslerinden biri olmaya devam ediyor. Bunun endeni ise klişe yaklaşımlardan uzak, öncelikle yapının mimarı havasınla bütünleşen ve uygulandığında tamamlayıcı bir dekorasyon ürünleri üretmemizdir.

Hazır cnc kesim motifler standart olarak üretiliyor. Ancak el yapımı özel işleme tasarımlar da yapılarında özel bir hava yakalamak isteyenler için iyi ustalarımızın elinden çıkmaktadır.

Demirin dayanıklılığı nedeniyle hava şartları, darbeler vb. etkenlerden deformasyona uğramaz. Buda uzun yıllar aynı verimi almanızı ve aynı şık görünümü korumasını sağlamaktadır.

Ferforje merdiven korkuluğu işini seven ve sanatını icra eden ustaların elinden çıktığı zaman tüm yapının havasını değiştirebilen ürünler olmaktadır.

Merdiven ferforje fiyatları standart cnc kesim ürünlerde el yapımı özel motiflere göre daha uygundur. Diğer muadilleriyle kıyaslandığında dayanıklılık ve görünüm açısından bir adım öndedir. Ancak özel olarak istenen ve el işçiliğyle ortaya çıkan merdiven forforje modelleri de benzer uygulamalara göre daha uygun fiyatları ile sizi cezbedecektir.

İstenilen renklerde yapılabilmektedir. Farklı aksesuarlar eklenebilir, ahşap ile birleştirilebilir. Merdiven ferforje korkuluk iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016